Zapowiedź meczów Akademii Widzewa (6-8 marca)
6 marca 2025, 11:59 | Autor: Michał
Powoli do gry u punkty wracają drużyny Akademii Widzewa Łódź. W ten weekend w grze będą już obie drużyny rywalizujące w Centralnej Lidze Juniorów. Próbę generalną przed startem ligi odbędą dziś rezerwy.
Za nieco ponad tydzień podopieczni Michała Czaplarskiego wrócą do zmagań w IV lidze. Zanim to jednak nastąpi, czerwono-biało-czerwonych czeka jeszcze próba generalna, w ramach której drużyna zmierzy się ze znanym z boisk ligowych Zrywem Wygoda.
Drugie tegoroczne spotkanie o punkty rozegrają juniorzy młodsi. Po wyjazdowej porażce z Legią Warszawa, podopieczni Tomasza Kmiecika zmierzą się na własnym boisku z Hutnikiem Kraków. Pierwszy mecz rozegrają trampkarze, których w ramach CLJ czeka derbowa potyczka z ŁKS Łódź.
Zapowiedź meczów Akademii Widzewa (6-8 marca):
Sparing: Widzew II Łódź – Zryw Wygoda, 6 marca, czwartek, godz. 18:00
CLJ U-17: Widzew Łódź – Hutnik Kraków, 8 marca, sobota, godz. 12:30
CLJ U-15: ŁKS Łódź – Widzew Łódź, 8 marca, sobota, godz. 13:00





Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Cracovia
Korona Kielce
Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin
GKS Katowice
Legia Warszawa
Radomiak Radom
Widzew Łódź
Arka Gdynia
Motor Lublin
Lechia Gdańsk
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice 
Ząbkovia Ząbki
Warta Sieradz
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Broń Radom
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Lechia Tomaszów Maz.
Widzew II Łódź
KS CK Troszyn
GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg
Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec
KS Wasilków
Mławianka Mława
Znicz Biała Piska