Zdania kibiców też były podzielone
21 lipca 2017, 15:54 | Autor: Ryan
Pisaliśmy już, że przed zawarciem umowy inwestycyjnej z Murapolem, w Stowarzyszeniu RTS nie brakowało osób o odmiennych zdaniach na temat nawiązania współpracy. Podobnego zdania byli kibice, biorący udział w naszej sondzie.
Głosy na tak i na nie, odnoście oddania klubu w obce ręce, rozkładały się niemal identycznie. Minimalnie większa liczba czytelników była za podpisaniem umowy (1534 głosy). Przeciwne zdanie miało 1521 osób. Procentowo obie odpowiedzi miały po 36% głosów. Za trzecią opcją, wstrzymującą się od zdania ze względu na brak znajomości szczegółów porozumienia, opowiedziało się 1204 kibiców Widzewa, czyli 28% głosujących.
Sonda cieszyła się bardzo dużą popularnością. Ponad cztery tysiące głosów, oddane w ciągu trzech dni, to naprawdę dużo! Dziękujemy za Wasze opinie.




Wisła Płock
Cracovia
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Termalica Nieciecza
Motor Lublin
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Raków Częstochowa
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk 
Ząbkovia Ząbki
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Maz.
Wigry Suwałki
Lechia Tomaszów Maz.
KS Wasilków
Wisła II Płock
GKS Wikielec
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
KS CK Troszyn
Broń Radom
Widzew II Łódź
Mławianka Mława
Jagiellonia II Białystok
Znicz Biała Piska