Zgrupowanie w Opalenicy: Dzień 8

7 lipca 2025, 23:13 | Autor:

Drużyna Widzewa ma za sobą ósmy dzień przedsezonowego zgrupowania w Opalenicy. W ostatnich kilkunastu godzinach zespół trenował zarówno na boisku, jak i na siłowni. Nie zabrakło też innych aktywności. Spójrzmy, co działo się w poniedziałek w hotelu Remes.

Jak czytamy na łamach widzew.com, drużyna rano spotkała się na śniadaniu, a po nim została podzielona na dwie grupy. Pierwsza z nich udała się na siłownie, natomiast druga wybrała się na… wycieczkę rowerową po okolicy. Później grupy zamieniły się rolami.

Później zespół zebrał się na wspólny popołudniowy posiłek. W drugiej części dnia podopieczni Zeljko Sopicia trenowali już na zielonej nawierzchni. Drużyna doskonaliła dziś kwestie związane z taktyką.

 

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wiktor
15 godzin temu

Na Meczyki.pl coś przybąkują, że Widzew rusza po Rodado. 1mln euro. Sporo.

Bartek
Odpowiedź do  Wiktor
12 godzin temu

Wg mnie, idealnie byłoby nie robić kominów płacowych i wyszukiwać wschodzące gwiazdy typu Akere czy Gallapeni za rozsądne pieniądze a nie przepłacać za „nazwiska”. Tak cena za Fornalczyka też była chora.

Last edited 12 godzin temu by Bartek
Zibiking
Odpowiedź do  Wiktor
11 godzin temu

Widzew Łódź szuka napastnika i dlatego też zdaniem Tomasza Włodarczyka ruszył po Ángela Rodado z Wisły Kraków. Nieoficjalnie mówi się, że czterokrotny mistrz kraju oferuje za gwiazdę pierwszej ligi ponad milion euro, ale to wciąż zbyt mało dla ekipy spod Wawelu. Jak się jednak okazuje, Rodado to niejedyna opcja, którą bierze pod uwagę Widzew. Zdaniem Mateusza Borka, inne rozwiązanie stanowi Benjamin Tetteh. W tym przypadku mamy do czynienia z 27-latkiem, który obecnie jest związany z NK Mariborem. W swojej karierze grał też dla takich ekip jak Slovacko, Standard Liège, Bohemians 1905, Bohemians 1905, Sparta Praga, Yeni Malatyaspor, Hull City czy… Czytaj więcej »

Radek
Odpowiedź do  Wiktor
7 godzin temu

Sporo, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę że Rodado zbliża się do 30 tki. Lepiej chyba zainwestować w kogoś młodszego

urek
Odpowiedź do  Wiktor
6 godzin temu

Rodado i Tetteh. Ten Tetteh też bardzo ciekawy.

Last edited 6 godzin temu by urek
pytający
15 godzin temu

Wybaczcie, że nie w temacie, ale czy wie ktoś jak będzie będzie wyglądało wpuszczanie kibiców gości na meczach rezerw? W 4 lidze to wiadomo, że poza Polonią Piotrków i Radomskiem nie było żadnych jeżdżących ekip, ci drudzy weszli raz normalnie na Łodziankę. Teraz takich ekip będzie więcej, bo mamy i Elbląg i Łomżę, Bełchatów, Świt, Wigry czy Broń Radom. Jeśli jakaś ekipa będzie wrogo nastawiona, to po prostu nie będzie wpuszczona?

lolek
Odpowiedź do  pytający
4 godzin temu

Co cie to obchodzi jakoś będzie albo i nie będzie to jest 3 półamatorska liga i nie ma takiego obowiązku dopiero od 2 ligi centralnej jest taki obowiązek tak jak w przypadku ŁKS w 3 lidze grali na Minerskiej a dopiero w 2 lidze przeszli na główny obiekt ,Bron Radom, Świt ,Wigry strach sie bać hahaha weź idź sie przewietrz

pytający
Odpowiedź do  lolek
3 godzin temu

Pojedź na mecz którejś z tych drużyn, wejdź między jej kibiców i powtórz dokładnie to samo :P

lolek
Odpowiedź do  pytający
4 godzin temu

Dodam policz sobie ile pojemności ma trybuna na Łodziance wyciągnij z tego 5 % dla gości to taka ilosć spokojnie 10 policjantów upilnuje :)

info
Odpowiedź do  pytający
3 godzin temu

Nikt nie chodzi na swoje 2 zespoły ani Legia,ani ŁKS mimo ze do Łodzi przyjeżdżał w 2 lidze na główny stadion Kalisz,Resovia,Polonia Bytom,Sosnowiec, itp ,Zagłębie 2 Lubin itp Przychodzą tylko głownie rodziny znajomi i jakies tam pikniki

10
0
Would love your thoughts, please comment.x