„Zielu” szykuje się dopiero na nowy sezon
15 czerwca 2016, 11:55 | Autor: RyanNiedawno na łamach WTM cytowaliśmy słowa Sebastiana Zielenieckiego, który zapowiadał, że chciałby spróbować pojawić się na boisku jeszcze w tym sezonie. Obrońca miał chrapkę na zaliczenie kilkunastu symbolicznych minut w spotkaniu z Mechanikiem Radomsko.
Piłkarz, który pali się do gry, zmienił jednak plany. „Chciałem pokazać się w ostatnim meczu, ale po rozmowach z paroma osobami, doszedłem do wniosku, że lepiej będzie jak poczekam te trzy tygodnie dłużej i czwartego lipca już na 1910 procent wejdę w okres przygotowawczy” – powiedział w rozmowie z klubą witryną.
Przypomnijmy, że Zieleniecki doznał kontuzji stawu kolanowego w sparingowym meczu z rezerwami Dolcanu Ząbki. Jego więzadło na szczęście nie zostało całkowicie zerwane, co przyspieszyło proces dochodzenia do zdrowia. Widzewiak ćwiczy pod okiem znanego rehabilitanta Daniela Głowackiego.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Jagiellonia II Białystok
KS CK Troszyn
KTS Weszło Warszawa
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz
Polonia Lidzbark Warm.
Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz
Widzew II Łódź
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Ząbkovia Ząbki