Znamy arbitra meczu z „Pasami”
6 lutego 2025, 14:17 | Autor: RyanPolski Związek Piłki Nożnej wyznaczył pełną obsadę sędziowską 20. kolejki Ekstraklasy. Dowiedzieliśmy się z niej, że niedzielne spotkanie pomiędzy Widzewem Łódź a Cracovią poprowadzi Daniel Stefański z Bydgoszczy.
47-letni arbiter miał już w tym sezonie dwukrotnie kontakt z czerwono-biało-czerwonymi. W 11. kolejce łodzianie przegrali wówczas przed własną publicznością z Koroną Kielce 0:1, z kolei w serii numer piętnaście przyniósł im więcej szczęścia, bo przy Piłsudskiego 2:0 zwyciężyli wówczas z Zagłębiem Lubin. W przypadku „Pasów„, doszło do jednego spotkania ze Stefańskim, zakończonego remisem. Bydgoszczanin prowadził w obecnej kampanii również dwa I-ligowe starcia i jedno w Lidze Konferencji Europy. We wszystkich pokazywał średnio 3,59 żółtej kartki na mecz. Trzech graczy wyrzucił z boiska i podyktował dwa rzuty karne.
W meczu z Cracovią na liniach będą mu pomagać Michał Obukowicz oraz Marcin Janawa. Sędzią technicznym będzie Piotr Idzik, natomiast w wozie VAR zasiądą bracia Szymon i Tomasz Marciniak.
Obsada sędziowska 20. kolejki Ekstraklasy:
Korona Kielce – Motor Lublin, Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Lechia Gdańsk – Lech Poznań, Łukasz Kuźma (Białystok)
Piast Gliwice – Legia Warszawa, Szymon Marciniak (Płock)
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze, Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Puszcza Niepołomice – Zagłębie Lubin, Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Radomiak Radom – Śląsk Wrocław, Piotr Lasyk (Bytom)
Raków Częstochowa – GKS Katowice, Wojciech Myć (Lublin)
Stal Mielec – Jagiellonia Białystok, Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)
Widzew Łódź – Cracovia, Daniel Stefański (Bydgoszcz)






Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Varciniak z bratem zajebiście
Nie poøacz sie z Lechem jak Marciniak nie podyktował gola dla Lecha to juz nie płakałes tak .
Marciniak na VAR. Można wymyślić kilkanaście kategorii „co się odwali na niekorzyść Widzewa” i kręcić kołem jak w kole fortuny.
Jeśli drużyna gra swoje żaden sędzia nie wydrukuje meczu Stawiam 3:1 dla Crakowi
Z tym składem to nic nie pomoże nie ma transferów,obiecanych, tylko w drugą stronę,nie wiadomo czy trener będzie miał 20 ,na mecz chyba że ,7 juniorów na rezerwie
Ciągle wchodzę na WTM z nadzieją że dowiem się o jakiś wzmocnieniach… Niestety najprawdopodobniej nie ma obecnie nikogo za darmo lub po rocznym rozbracie z piłką. Na nic innego nie liczę
Marciniak i Stefański – obstawiam minimum 10 absurdalnych decyzji w tym meczu.
Tak tak to sędziowie przeszkadzaja pilkarza Widzewa i oni oddaja nie raz po jeden dwa celne strzały u siebie na mecz ha
Droga Redakcjo, bardzo proszę o ankietę również z Dyrektorem Sportowym, Panem Wichniarkiem.
Kur..de blaszka, tylko nie ten tępy ślepok, i w bonusie Marciniak na var, to gorzej nie mogło być
Mur za Myśliwcem i… ściana płaczu Varciniaków… Tego się na trzeźwo nie da pokonać…
Lepiej trafić nie mogliśmy. Jeszcze z dwóch Varciniaków na liniach.
Najgorszy zestaw… i dlatego trzeba zagrać z jajami