Zwiedzanie stadionu z okazji Dni Łodzi (aktualizacja)
25 lipca 2022, 10:50 | Autor: Kamil
W najbliższy weekend odbędą się Dni Łodzi, czyli świętowanie 599. rocznicy nadania Łodzi praw miejskich. Z tej okazji, tradycyjnie już, mieć miejsce będzie wiele atrakcji. W świętowanie jubileuszu włączył się też Widzew Łódź – czytamy na łamach witryny widzew.com.
W piątek, 29 lipca o godzinie 15:00 odbędzie się wycieczka po stadionie Widzewa i muzeum klubu. Zwiedzenie rozpocznie się przy wejściu numer 6 i potrwa od półtorej do dwóch godzin. O historii czterokrotnego mistrza Polski opowiedzą rzecznik Marcin Tarociński oraz dyrektor Muzeum Widzewa Tomasz Gawroński, więc tematów do anegdot na pewno nie braknie.
Wycieczka jest bezpłatna, ale limit uczestników wynosi tylko pięćdziesiąt osób. Wciąż są wolne miejsca, zapisywać można się drogą e-mailową, na adres [email protected], w tytule wiadomości wpisując: Dni Łodzi. Decydować będzie zaś kolejność zgłoszeń.
Aktualizacja (12:23):
Wszystkie miejsca zostały zarezerwowane.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Jagiellonia II Białystok
KS CK Troszyn
KTS Weszło Warszawa
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz
Polonia Lidzbark Warm.
Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz
Widzew II Łódź
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Ząbkovia Ząbki
hehehe a co powiedzielibyście na określenie chłopaków JN jako:
NIEDZWIADKI JANUSZA
Długo nad tym myślałeś?…
Może za wcześnie na pochwały, bo to raptem 2 kolejki – ale b. odważny sposób podejścia do meczy, walka, opanowanie i chęć narzucania swojego stylu gry….Poezja.
Nie wierzę w to co widzę.
Nie byłem optymistą przed rozpoczęciem Ex. Przewidywałem ostry łomot w pierwszych meczach i szybką zmianę trenera.
Bardzo chciałbym się mylić również po 10 i 15 kolejce.
Ja też kolego. Najbliższe 3 mecze pokażą dokładnie jaką mamy drużynę i jaki charakter.
Bardzo podobny styl i wyniki były analogicznie na początku poprzedniego sezony w 1 lidze. Później gdzieś to siadło. Ważne żeby ten styl trwał jak najdłużej a najlepiej do końca sezonu.
Piątek godzina 15 to idealna pora na zwiedzanie :)