1600 widzewiaków w Gliwicach
30 marca 2025, 20:15 | Autor: BercikKolejną eskapadę mają za sobą fanatycy Widzewa. Do Gliwic transportem kołowym dotarło 1600 sympatyków czerwono-biało-czerwonych, w tym liczne wsparcie fanów Ruchu Chorzów. Doping został rozpoczęty dopiero w piętnastej minucie meczu.
Szerszą relację z wyjazdu można przeczytać na profilu grupy Ultras Widzew:







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Byłem na meczu za ,,fryzjerskich czasów. 28.05.2005. Niespełna 25 miałem. 0:0 . Mecz bez historii. Pub Tip-Top nieopodal stadionu. . Spotkaliśmy kolegów z Ruchu. Na mecz wpuszczono ok.100 kibiców naszych do klatki. My z kolegą na głównej trybunie starego stadionu Piasta. Do dziś wspominan z uśmiechem . Mieszkałem wtedy jeszcze na Widzewie-Wschodzie. Nie miałem grosza przy duszy. Chętnie powspominam stare czasy. Długo by opowiadać . To był inny świat. Po meczu nie było pociagu do Łodzi, wracaliśmy przez Kraków . Jaja niezłe, długo by opowiadać. Pozdrawiam.
Witam!
Panowie i Panie, poszukuje jednego kodu na C.
Jeżeli jakaś miła dusza chciałaby przekazać taki kod, to proszę o kontakt na [email protected]
Pozdrawiam!
Witam
Potrzebuję kod na C -pozdrawiam
[email protected]
Taka kara dla piłkarzy (brak dopingu) za to , że długo i mozolnie szło wejście na stadion.
To nie jest kara dla piłkarzy, tylko solidarność z tymi, których powoli wpuszczają na stadion. Gdybyś jeździł na wyjazdy, to nie pisałbyś głupot.
A Hajrizi znów strzela, pilkarz meczu…Myśliwy ty skończony…
wespół z łysym bajerantem
Cześć,
również potrzebowałbym kod na trybunę C, mój mail:
[email protected]
Siemanko,
również poszukuję kodu, byłbym bardzo wdzięczny, mój mail:
[email protected]