19 100 zł zebrane w kilkanaście godzin. Czas na nowy cel!

20 marca 2020, 19:30 | Autor:

Zaledwie kilkunastu godzin potrzebowali kibice Widzewa, by osiągnąć założony cel zbiórki „Wiary spod Zegara” dla polskich szpitali! Obecnie na liczniku jest już ponad 26 tysięcy złotych, ale to nie koniec! Nowy cel to 110 tysięcy złotych!

Zbiórka rozpoczęła się wczoraj po południu. Od samego początku cieszyła się olbrzymią popularnością, a fani nominowali się do wpłat za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Do akcji włączyli się również piłkarze, m.in. Maciej Kazimierowicz, Łukasz Kosakiewicz, Dario Kristo, Adam Radwański, Daniel Tanżyna czy Rafał Wolsztyński, a także fan cluby i osiedla.

Prawdziwy szturm nastąpił jednak dziś rano! Najpierw ogromne serce pokazał Marcin Robak, który zdecydował się wesprzeć zbiórkę kwotą… 1910 złotych! Po chwili to samo zrobiła firma będąca członkiem Widzewskiego Klubu BiznesuDom Ubezpieczeniowy, i to właśnie po jej wpłacie cel w wysokości 19 100 złotych został osiągnięty!

Zbiórka wcale się jednak nie kończy, bo trwać będzie jeszcze przez dziewięć dni! „Wiara spod Zegara” założyła sobie nowy cel – 110 tysięcy złotych, co oczywiście wiąże się ze 110-leciem założenia Widzewa. Aktualnie na koncie znajduje się ponad 26 tysięcy złotych, ale mamy nadzieję, że w najbliższym czasie ta kwota jeszcze znacznie wzrośnie!

Przypomnijmy, że wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup środków ochrony dla szpitali – maseczek, gogli i rękawiczek, a także produktów, które ze względu na zakaz odwiedzin nie mogą być dostarczane przez rodziny pacjentów, m.in. kosmetyków, środków higieny osobistej, wody czy soków.

Pieniądze wpłacać można za pośrednictwem dedykowanej strony TUTAJ lub przy wykorzystaniu poniższego banneru. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i do jak najszerszego informowania o niej! 

6
Dodaj komentarz

3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Fanatyk

Kiedy Widzew udostępni wirtualny stadion? Idę na niby na mecz z Legionovia, kupuje bilet za 25zł, kiełbasę za 10zł, roporczyk za 60zł i robię przelew do klubu 95zł.

Bardzo dobry pomysł. Popieram

SebaWdz

WOWP masz. Mozesz wplacic kiedybtylko chcesz.

Fanatyk

Wpłacam od kwietnia 2016, ale to idzie na Akademię. Powinniśmy wpłacać też ogólnie na klub, na inne cele!!!!!!!!

goraj82

Mogli by wypuścić Koszulki meczowe z jubileuszowym herbem i autografami piłkarzy chętnie bym taką nabył nawet po wyższej cenie :))

Łukasz

Jeszcze nie biliśmy rekordu w zakupie wejściówek na wirtualny mecz :D

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress