3320 karnetów w pierwszą dobę sprzedaży!
7 sierpnia 2020, 20:00 | Autor: Kamil
Zakończyła się już pierwsza doba sprzedaży karnetów na mecze Widzewa Łódź w sezonie 2020/2021, podczas której kibice czerwono-biało-czerwonych ponownie poprawili dwudziestoczterogodzinny rekord Polski! Tym razem kupili 3320 abonamentów!
Poprzedni najlepszy wynik wynosił 2709 sztuk i został ustanowiony rok temu, przez rundą wiosenną poprzednich rozgrywek. Teraz został pobity już po… osiemnastu godzinach oraz czterech minutach sprzedaży! Ostatecznie, pierwsza doba zakończyła się z wynikiem 3320 karnetów – informuje widzew.com.
Przypomnijmy, że aktualnie trwa pierwsza faza sprzedaży karnetów, w której wziąć mogą osoby, które chcą przedłużyć swój abonament, a przy tym nie mają ochoty zmieniać swojego miejsca w „Sercu Łodzi”. Taką szansę mają do 16 sierpnia włącznie. Później rozpocznie się etap dla karnetowiczów chcących zmienić miejscówkę. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska