371 widzewiaków na meczu w Elblągu
19 sierpnia 2019, 15:56 | Autor: Kamil
W sobotę „Czerwona Armia” ponownie ruszyła na wyjazd do północnej Polski. Na sektorze gości w Elblągu zameldowało się 371 kibiców Widzewa. Jak można się było spodziewać, na meczu nie zabrakło obustronnej wymiany uprzejmości.
Poniżej prezentujemy krótką relację z wyjazdu, autorstwa „Wiary spod Zegara”:
W trzecim już tego miesiąca wyjeździe w północne rubieże kraju uczestniczyło 371 kibiców Widzewa. W tej liczbie skromne delegacje naszych zgód.
Wizyta w Elblągu ma to do siebie, że repertuar obfituje w różne wulgarne okrzyki, których sobotniego wieczora nie brakowało.
Za tydzień znów wyjazd – jedziemy Pod Jasną Górę!
WIDZEW ON TOUR







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Czerwona armia ta to KIBICE Widzewa
Stosowali sie do nowego regulaminu?
Więcej kultury SŁOWNEJ na trybunach.