371 widzewiaków na meczu w Elblągu
19 sierpnia 2019, 15:56 | Autor: Kamil
W sobotę „Czerwona Armia” ponownie ruszyła na wyjazd do północnej Polski. Na sektorze gości w Elblągu zameldowało się 371 kibiców Widzewa. Jak można się było spodziewać, na meczu nie zabrakło obustronnej wymiany uprzejmości.
Poniżej prezentujemy krótką relację z wyjazdu, autorstwa „Wiary spod Zegara”:
W trzecim już tego miesiąca wyjeździe w północne rubieże kraju uczestniczyło 371 kibiców Widzewa. W tej liczbie skromne delegacje naszych zgód.
Wizyta w Elblągu ma to do siebie, że repertuar obfituje w różne wulgarne okrzyki, których sobotniego wieczora nie brakowało.
Za tydzień znów wyjazd – jedziemy Pod Jasną Górę!
WIDZEW ON TOUR







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Czerwona armia ta to KIBICE Widzewa
Stosowali sie do nowego regulaminu?
Więcej kultury SŁOWNEJ na trybunach.