400 złotych dzięki kolejnej licytacji dla Kalinki!
15 marca 2021, 15:30 | Autor: Kamil
Wczoraj zakończyła się kolejna licytacja gadżetów związanych z Widzewem Łódź, z której dochód przekazany zostanie na rzecz siedmioletniej Kalinkę Siuty. Dzięki niej udało się uzyskać kwotę 400 złotych! Środki trafią teraz na ręce rodziców dziewczynki.
Przypomnijmy, że do zdobycia były dwa portrety w drewnie przedstawiające Marcina Robaka oraz Ludwika Sobolewskiego (więcej informacji W TYM MIEJSCU), wykonane i przekazane przez firmę Laser Factory Kendo, przy współpracy z Widzewską Emigracją. Zwycięzcą okazała się Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A. – gratulujemy!
Kalinka jest jedną z trzech przedwcześnie urodzonych sióstr, która cierpi na porażenie mózgowe obustronne, niedowład spastyczny czterokończynowy oraz znaczną niestabilność tułowia. Wkrótce czeka ją operacja bioder, ale musi ona zostać wykonana w prywatnej placówce i to właśnie na nią środki zbierają rodzice. Wsparcia udzielić można TUTAJ.







Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Korona Kielce
Cracovia
GKS Katowice
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska