430 fanów Widzewa w Ostrowcu.
2 kwietnia 2010, 00:12 | Autor: RyanNa kolejnym „zakazowym” wyjeździe, tym razem do Ostrowca Świętokrzyskiego, pojawiło się 430 kibiców Widzewa. Do ostatniej chwili nie było wiadomo czy zostaniemy wpuszczeni na stadion. Mimo to, po raz kolejny liczna grupa fanów postanowiła „zaryzykować” i wyruszyć na wyjazdową wyprawę.
Kibice Widzewa do Ostrowca dojeżdżali bocznymi drogami, prowadzeni przez kibiców KSZO, w celu ominięcia policyjnych blokad, na których samochody były zatrzymywane. Działacze gospodarzy, wspierani przez policję, od początku byli przeciwni naszemu wejściu na stadion. Jednak po bardzo stanowczych rozmowach z fanami KSZO oraz widząc, że Widzewiaków pod stadionem jest coraz więcej postanowili wpuścić nas do sektora gości. Dzięki temu mecz pod względem kibicowskim odbył się w bardzo fajnej atmosferze. Wkrótce zaprezentujemy relacje VIDEO z dopingu na tym meczu.
Dziękujemy kibicom KSZO, za wszelką pomoc która ostatecznie umożliwiła nam obejrzenie meczu w normalnych warunkach.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska