Demjan i Kristo znów strzelali parami
6 maja 2018, 11:24 | Autor: Ryan
Sprowadzeni zimą Dario Kristo i Robert Demjan mają duży wkład w grę łódzkiej drużyny. Obaj są też najlepszymi strzelcami Widzewa w rundzie wiosennej. W tym elemencie idą łeb w łeb, mając na koncie już po pięć trafień do siatki rywali.
Co ciekawe, najczęściej zdobywają oni gole… parami. Sobotnie spotkanie z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie było już trzecim tej wiosny, w którym Chorwat i Słowak wspólnie wpisywali się na listę strzelców. Taka sama sytuacja miała miejsce również przy okazji konfrontacji z Wartą Sieradz oraz Legią II Warszawa. Po końcowym gwizdku ani jeden, ani drugi, żartując sobie, zapowiadali, że korony dla najskuteczniejszego widzewiaka nie oddadzą bez walki.
Kristo i Demjana pogodził w sobotę Mateusz Michalski. Choć skrzydłowy wszedł na boisko dopiero w 68. minucie, zdążył zaliczyć asystę i zaliczyć gola. Było to jego szóste trafienie w całych rozgrywkach i to Michalski jest teraz najlepszym strzelcem w łódzkiej drużynie.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Demjan powinien grać z Millerem w ataku a za Zuziaka pigiel. Nie wiem dlaczego Smuda męczył Millera w pomocy.
Ma ktoś info co do wyniku w Tomaszowie?
1:1 do przerwy
http://polskieligi.net/82269/relacja-na-zywo/lechia-tomaszow-mazowiecki-vs-lks-1926-lomza/82269.html
Tu masz link do wyniku na żywo
Dzięki
Najważniejsze że ŁKS – Lechia 1-1 56 minuta
i taki też koniec
ej to Ronaldo gra w Łks-ie ?
Lechia zremisowała 1-1.koniec meczu
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 – 1 ŁKS 1926 Łomża
Koniec w Tomaszowie 1-1
W Tomaszowie 1:1. Grali dla Widzewa.Zgoda męczy Millera w pomocy a chłopak jest do ataku i tam się czuje najlepiej.Miejmy nadzieję że Smuda po sezonie odejdzie. Falon zagrał od początku i był dużo lepszy niż Stanek, Zuziak w obronie też wygląda lepiej niż w pomocy. Ale Smuda swoje. Millera szkoda wspierajmy go.