Raport kartkowy przed meczem z ŁKS
3 czerwca 2018, 10:54 | Autor: Kamil
Podczas meczu z Polonią Warszawa tylko jeden piłkarz Widzewa ukarany został żółtą kartką. To Bartłomiej Niedziela, dla którego było to dopiero pierwsze napomnienie w tym sezonie. Oznacza to, że wciąż zagrożonych pauzą jest czterech innych graczy.
Po trzy „żółtka” mają na swoim koncie Maciej Kazimierowicz, Damian Kostkowski, Daniel Mąka i Mateusz Michalski. Jeżeli zatem którykolwiek z nich zostanie ukarany przez sędziego w Łomży, nie będzie mógł wystąpić w najważniejszym meczu sezonu przeciwko Lechii Tomaszów Mazowiecki. Mamy jednak nadzieję, że tak się nie stanie, a trener Franciszek Smuda będzie mógł wystawić przeciwko tomaszowianom najsilniejszy skład.
Piłkarze dzisiejszych rywali widzewiaków, ŁKS, należą do jednych z najostrzej grających w lidze. Do tej pory zgromadzili aż 88 żółtych kartek! Najwięcej, dziesięć, ma Michał Tarnowski. Po osiem napomnień zebrali z kolei Michał Kaput i Paweł Wasiulewski.
Żółte kartki w Widzewie:
6 – Michał Miller
5 – Marcin Kozłowski, Radosław Sylwestrzak
4 – Marcin Pigiel
3 – Maciej Kazimierowicz, Damian Kostkowski, Daniel Mąka, Mateusz Michalski
2 – Kacper Falon, Maciej Humerski, Dario Kristo, Bartłomiej Rakowski, Sebastian Zieleniecki
1 – Robert Demjan, Bartłomiej Niedziela, Daniel Świderski, Patryk Wolański, Marek Zuziak





Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Ale ten sędzia ciągnie za Lechia TM karnego z kapelusza podyktował …ale na szczęście nie strzelili
Gdzie ogladasz ?
https://www.radiolodz.pl/categories/39
https://www.radiolodz.pl/sport/44786-lechia-tomaszow-vs-warta-sieradz-relacja-na-zywo-live-streaming-online
Z audycji radiowej wnioskujesz, że karny z kapelusza? A o karnym dla Warty już nie wspominasz?
Niektórzy na prawdę powinni wyłączyć internet na stałe. Jak widać o bezmózga i debila nietrudno tutaj ostatnimi czasy.
Nie oglądajmy się na innych
I trzeba te france rozjebac w domu
Karny dla Warty!
Remis 1:1 !!!
No niestety 2:1 dla Lechii
Najpierw to trzeba zrobić Łomżing dziś wieczorem a potem dopiero można myśleć o LTM.
Kur….wa ostatnia minuta i 2:1 dla lechi
Kur..a ale ta Lechia to fuksiarze, Widzew Musisz!!!!!!!!
Brawo dla Warty za walke do samego konca. Słuchając transmisji wiem jedno, lechia wcale nie jest taka świetna, nie ma co sie jej bac i walnac u nas z 3-0 zeby przypomnieli sobie gdzie jest ich miejsce w szeregu. AVE WIDZEW