Pogrzeb ŚP. Waldy (foto)
12 lipca 2018, 22:24 | Autor: RyanZapraszamy do oglądania galerii zdjęciowej ze środowych uroczystości pogrzebowych, podczas których widzewska rodzina pożegnała swoją ikonę – wieloletniego pracownika klubu, Wojciecha Waldę. Ceremonia rozpoczęła się w samo południe.
Autor zdjęć: Refael72
Kliknij, by przejść do galerii







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
dresy na pogrzebie ? słabo!!!
Dokładnie, wzięli by przykład z Marcina. Tym bardziej, że występowali jako oficjalna delegacja klubu.
Pan Wojtek też zawsze występował w dresie więc może nie jest tak tragicznie. Chwała jego pamięci.
Zgadzam się z tobą. Pan Wojtek nawet na pogrzebowym zdjęciu był w dresie. Dres to niejako piłkarski uniform. Drużyna w dresach z logo klubu moim zdaniem podkreślała to, że jest to pogrzeb działacza klubowe…, wróć, Legendy klubu sportowego, Legendy Widzewa. Jego Widzewa. Gdyby wbili się w garniaki czym by się to różniło od zwykłego pogrzebu zwykłego człowieka?
Dla mnie dres na pogrzebie to troszkę nietakt..