S. Kamiński: „Nie będę sobie wybierał pozycji”
12 lipca 2018, 19:09 | Autor: Ryan
Sebastian Kamiński jako jedyny z dotychczasowych letnich transferów przybył do Widzewa od razu po to, by podpisać kontrakt. Wydaje się więc, że z miejsca wskoczy do podstawowej jedenastki łodzian. Pytanie, na jakiej pozycji.
W środowym sparingu z Bronią Radom widzewiak znów zagrał na boku obrony. „W tych dotychczasowych sparingach występowałem zarówno na prawej obronie, jak i na prawej pomocy. Nie będę sobie sam wybierał pozycji. Trener jest od tego. Tam, gdzie mnie wystawi do gry, będę z siebie dawał 100%” – powiedział WTM.
Kamiński podkreśla, że nie czuje jeszcze szczytu formy, na co wpływ mają obciążenia treningowe. Wkrótce drużyna zacznie już ćwiczyć lżej. „Uważam, że z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej. Póki co treningi są jeszcze trochę cięższe, ale już niedługo świeżość przyjdzie i będzie tylko lepiej” – mówił były gracz Bytovii.
25-latek ma nadzieję, że kibice Widzewa zapamiętają go m.in. dzięki dobrze wykonywanym rzutom wolnym i rożnym. „Jest to moja wizytówka z poprzednich klubów. Mam nadzieję, że wiele takich piłek w pole karne będę też posyłał w barwach Widzewa i koledzy będą mieli okazję, żeby strzelić z nich dużo bramek” – stwierdził Kamiński.
Piłkarz nie może się już doczeka poczucia na własnej skórze atmosfery przy Piłsudskiego 138. „Ciężko znaleźć mecze, rozegrane przy takiej publiczności, jaką widziałem na filmach w Internecie. Na pewno będzie to dla mnie nowe doświadczenie, ale grywałem już na boiskach Ekstraklasy i dawałem sobie radę” – zapewnia prawy obrońca lub pomocnik Widzewa.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Spokojnie Kamyk….na pierwszym meczu tłoku nie będzie…max 14 000 ludzi….
To prawie tyle ile na ap przy al. Unii przez … cala runde…
Oby tylko te pełne trybuny go nie przytłoczyły…niejednego już mieliśmy , który miał strzelać, a nie strzelał bo presja etc. Powodzenia!
Powodzenia
Nie patrz na trybuny,włóż waciki i graj – takiej atmosfery nie zaznales choć… zegar zamknięty
https://www.facebook.com/InformacjeZeSwiataFutbolu/photos/a.788975061155579.1073741828.788966454489773/1810165835703158/?type=3