Widzew – Olimpia (kulisy)
23 lipca 2018, 21:45 | Autor: Bercik
W obecności blisko 17 500 widzów, podopieczni Radosława Mroczkowskiego odnieśli pierwsze zwycięstwo w spotkaniu na drugoligowym froncie. Fragmenty tego spotkania oraz inne jego momenty są dostępne w inauguracyjnych w tym sezonie kulisach.
Zapraszamy do obejrzenia filmu autorstwa Widzew TV, przedstawiającego wygraną łódzkiego klubu z Olimpią Elbląg.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Bracia po szału. Nie znam do końca sprawy ale jeśli to prawda to jestem zniesmaczony. Ponoć nasz wieloletni masażysta Marcin Kaczorowski został w niezbyt miłych okolicznościach odprawionej z klubu. Jeśli to prawda to dla mnie to rzecz niepojeta. Toż to prawie ikona naszego Widzewa. Jeśli rezygnujemy z takich ludzi oddanych klubowi to znaczy że nie wszystko idzie w ukochanym Widzewie w dobrym kierunku
Nie wierz we wszystko, co przeczytasz na konkurencyjnym portalu.
Ten tekst opiera się mocno na rozmowie z Kaczorowskim. Sugerujesz, że coś zmyśla, czy to taka ogólna uwaga?
Nie, po prostu sugeruję, że dobra praktyka dziennikarska nakazuje wysłuchanie obu stron, a nie tylko jednej i na niej oparcie całego tekstu.
na widzewtomy nie ma żadnej wzmianki w tej kwestii. niewygodny temat?
Legendy i Ikony klubu to nie wszystko mieliśmy niedawno Legendę i Ikonę na stanowisku trenera i co nam z tego wyszło? Moim zdaniem jeśli w klubie uznali ze potrzebują kogoś lepszego to trzeba wierzyć że taka potrzeba jest dla dobra i rozwoju drużyny
Cztery Trybuny i Islandia to jest na Widzewie Mistrzostwo Swiata nikt Nam nie dorówna takich kibiców jakich ma Widzewek nie ma na Swiecie tylko Widzew RTS!!!!