Przybylski może zagrać z Besiktasem!
23 lipca 2018, 16:35 | Autor: Kamil
Michał Przybylski został wypożyczony z Widzewa do farerskiego B36 głównie po to, by ograć się w seniorskiej piłce. Wygląda na to, że okazję będzie miał wyśmienitą – już w czwartek zmierzy się w Lidze Europy z naszpikowanym gwiazdami Besiktasem!
Wydawało się, że 20-latek będzie mógł wystąpić już w poprzedniej rundzie. Polski Związek Piłki Nożnej nie dopełnił jednak formalności i zawodnika nie udało się zgłosić na czas. Bez „Przybyłki”, koledzy z B36 poradzili sobie świetnie, sprawiając wielką sensację i ogrywając OFK Titograd z Czarnogóry. Pierwszy mecz na własnym boisku zakończył się remisem, zaś w rewanżu Farerzy wygrali 2:1.
Dzięki temu, kopciuszkowie z Wysp Owczych będą mieli okazję zagrać z tureckim Besiktasem! Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek w Torshavn, zaś rewanż tydzień później w Stambule, na 41-tysięcznym Vodafone Park. Wiemy już, że w obu spotkaniach wystąpić będzie mógł Przybylski. Wszelkie formalności zostały bowiem załatwione, a Polaka zgłoszono do kadry farerskiego zespołu.
„Przybyłka” dostanie zatem szansę, by wystąpić przeciwko kilku wyśmienitym piłkarzom! W kadrze Besiktasu na Ligę Europy znajdują się między innymi Ryan Babel, Jermain Lens, Gary Medel, Alvaro Negredo czy Vagner Love. Niestety, największych gwiazd raczej zabraknie. Pepe, Ricardo Quaresma i Domagoj Vida wciąż odpoczywają bowiem po rosyjskim mundialu i prawdopodobnie w dwumeczu z B36 nie wystąpią.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Czekamy na mecze Widzewa z Galatasaray, PAOK-iem Saloniki albo Spartakiem Moskwa, jak kto woli. Byle stadion do tego czasu miał minimum 35 tysięcy…
Ale czego?bo wiadomo że tyle miejsc nie będzi