Małkowski blisko powrotu
24 lipca 2018, 12:24 | Autor: Ryan
Wraz z Radosławem Mroczkowskim, pod koniec ubiegłego sezonu, na Piłsudskiego wrócił także Andrzej Woźniak. Popracował on z bramkarzami krotko, bowiem otrzymał propozycję dołączenia do sztabu reprezentacji Polski.
W Widzewie muszą znaleźć alternatywę, bowiem Woźniak zostanie w klubie tylko do końca lipca. Jakiś czas temu pisaliśmy, że najprawdopodobniej do sztabu szkoleniowego powróci Zbigniew Małkowski, który musiał ustąpić „Woźnemu” miejsca tego lata.
Sprawa powrotu Małkowskiego jest coraz bliższa realizacji. Jak się dowiedzieliśmy, przy Piłsudskiego chcą by to on dalej trenował golkiperów. W poprzednim sezonie robił to naprawdę dobrze. Teraz pozostaje tylko ustalić szczegóły ponownej współpracy.
Więcej na temat przejścia Woźniaka do reprezentacji TUTAJ







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Może warto by rozpatrzyć kandytaturę – Mielcarza – w końcu chłop pograł tu parę lat i mentalnie bliżej mu do Widzewa niż Małkowskiemu – poza tym nie wiem czy to najlepszy pomysł branie kogoś z poprzedniego sztabu szkoleniowego …chyba ,że naszemu trenerowi z nim po drodze…
DLACZEGO NIE !!! PRZECIEŻ TO ŻE JEDNOCZEŚNIE TRENOWALI WIDZEW(KAŻDY CO INNEGO) TO NIE MUSIAŁA BYĆ „TA SAMA FIRMA” ZWŁASZCZA ŻE ROBIŁ TO DOBRZE. NIE MA NIC IDEALNEGO A I MIELCARZ MA JAKIEŚ „GRZESZKI” I NIE TRZEBA NIKOMU NIC WYPOMINAĆ PO LATACH
Chlopie wyłącz duże litery jak piszesz, bo szlak bierze jak drzesz tą jape. Caps off.
Lepiej jak by Robak wrócił…