„Kostek” może wrócić do III ligi
24 lipca 2018, 20:04 | Autor: Ryan
We wtorkowe przedpołudnie doszło do kolejnego transferu w Widzewie. Tym razem nie chodziło jednak o pozyskanie nowego zawodnika, a rozstanie z jednym z dotychczasowych. Za porozumieniem stron rozwiązano umowę z Damianem Kostkowskim.
Co ciekawe, z inicjatywą odejścia wyszedł sam obrońca. Zdawał on sobie sprawę, że nie ma zbyt wielu szans na grę, dlatego chciał zmienić barwy. W klubie nie mieli problemu z przystaniem na prośbę Kostkowskiego, bo będzie mógł on zrobić miejsce dla młodego Mikołaja Gibasa, który wkrótce podpisze kontrakt.
„Kostek” wykazał się więc podobną ambicją, co wcześniej m.in. Mateusz Ostaszewski czy Kamil Tlaga. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że były już widzewiak mia oferty z dwóch czołowych klubów III ligi. Pozyskać chciałby go Sławomir Majak, nowy trener Sokoła Aleksandrów Łódzki. Rosły defensor ma także ofertę z innego zakątka kraju – mającej ambitne plany Stali Rzeszów.
Więcej o odejściu Damiana Kostkowskiego z Widzewa pisaliśmy TUTAJ







Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok
Lech Poznań
Wisła Płock
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław
Wisła Kraków
Zagłębie Lubin
Piast Gliwice
Radomiak Radom
Widzew Łódź
Motor Lublin
Cracovia
Korona Kielce
Raków Częstochowa
Wieczysta Kraków 
Olimpia Zambrów
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Pelikan Łowicz
KTS Weszło Warszawa
Mławianka Mława
Świt Nowy Dwór Maz.
Wisła II Płock
ŁKS II Łódź
Wigry Suwałki
ŁKS Łomża
Mazovia Mińsk Maz.
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Polonia Lidzbark Warm.
Warta Sieradz
KS CK Troszyn
Ząbkovia Ząbki
Szacun za to..inny by siedział na ławce brał kasę i miał wszystko w dupie
Czyli chodzi Ci o Kwieka??
Dzięki Damian!!
Dzięki za wszystko Kostek