Piąty piłkarz z debiutem
29 lipca 2018, 14:53 | Autor: Ryan
W meczu inaugurującym sezon 2018/2019 w Widzewie zadebiutowało czterech piłkarzy. Tej przyjemności nie miał jednak Simonas Paulius, którego certyfikat nie dotarł na czas z litewskiego związku piłki nożnej.
Dokumentację udało uzupełnić w środku tygodnia i tym razem pomocnik mógł zagrać. Radosław Mroczkowski musi wysoko cenić jego umiejętności, ponieważ postawił na Litwina od pierwszego gwizdka. Ten odpłacił się naprawdę niezłą grą, choć jesteśmy w dużym szoku, że skończył zawody bez żółtej kartki na koncie…
Spośród sprowadzonych latem piłkarzy tylko jeden czeka już na debiut. To Mikołaj Gibas, który cały sobotni mecz przesiedział na ławce rezerwowych. W obliczu kontuzji Damiana Paszlińskiego zapewne i młody obrońca niebawem doczeka się swojej szansy.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Paulius zaczął ostro, ale potem to on był najbardziej pokopany. Irytuje brak czerwonej dla chłopka Gancarczyka m.in. za wskoczenie nogami na naszego leżącego zawodnika. Skoro jest nagranie, a sędzia go za to nie ukarał to materiał wideo powinien trafić do PZPN.
Dokładnie, Gancarczyk to jest z miejsca czerwona, z premedytacją skoczył na Demjana który leżał na ziemi.
Trochę pofaulowany :D.Poczuje smak naszej piłki