W Siedlcach zaczniemy wcześniej
10 września 2018, 09:31 | Autor: Bercik
W ostatnich dniach doszło do zmiany godziny rozpoczęcia spotkania w Siedlcach. Pierwotnie mecz miał się rozpocząć o godzinie 18:00. Pierwszy gwizdek sędziego rozbrzmi jednak trzy godziny wcześniej.
Przyczyną takiego stanu rzeczy jest awaria oświetlenia na stadionie miejskim w Siedlcach. Uszkodzenie nastąpiło wskutek działania osób trzecich podczas Międzynarodowych Dni z Doradztwem Rolniczym. Niestety, generalny wykonawca obiektu nie zdąży na czas usunąć usterki.
Dla piłkarzy Widzewa niewiele to zmienia, bo jak dobrze wiadomo, zawodnicy wyruszają na spotkania zawsze poprzedniego dnia. Inaczej będzie w przypadku kibiców, którzy będą musieli wyjechać z Łodzi odpowiednio wcześnie, by na czas zameldować się na sektorze.
Nadal nie jest znany termin wyjazdowego spotkania z Ruchem Chorzów. Gdy tylko zapadnia wiążąca decyzja, poinformujemy Was o tym.







Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Korona Kielce
Cracovia
GKS Katowice
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Ząbkovia Ząbki
Lechia Tomaszów Maz.
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Zmarł w wyniku wypadku samochodowego piłkarz znanej nam Stali Rzeszów Krystian Popiela. Miał 20 lat.