Zakończył się pierwszy etap sprzedaży karnetów
16 stycznia 2019, 08:21 | Autor: Kamil
Tylko do wczoraj można było kupować karnety na wiosenne mecze Widzewa w pierwszej fazie ich sprzedaży. System został zamknięty, a licznik nabytych abonamentów aktualnie wskazuje 14 816 sztuk. Teraz czas na dwa kolejne etapy!
Od 10 grudnia do 15 stycznia swoją wejściówkę na rundę wiosenną nabywać mogli tylko ci, którzy posiadali ją jesienią, a także nie zamierzali zmieniać swojego miejsca „Sercu Łodzi”. Na taki ruch zdecydowało się około 2500 kibiców. Dodając do tego tych, posiadających karnet całosezonowy, w posiadaniu ważnych abonamentów jest już prawie 15 tysięcy osób!
Na dziś zaplanowana jest przerwa technologiczna, zaś od jutra ruszy druga faza, przeznaczona dla fanów Widzewa, którzy chcieliby dokonać zmiany zarezerwowanej dla siebie miejscówki na stadionie. Choć mają oni na to czas do końca stycznia, muszą się spieszyć, bo wolne krzesełka znikać będą bardzo szybko.
Jeżeli w puli pozostaną wolne karnety, to 4 lutego rozpocznie się ich otwarta sprzedaż. Dokładnie miesiąc później wystartuje system biletowy na pierwsze domowe spotkanie Widzewa w rundzie wiosennej. Podopieczni Radosława Mroczkowskiego podejmą w nim ROW Rybnik, a mecz odbędzie się najprawdopodobniej w sobotę, 9 marca.







Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Radomiak Radom
Cracovia
Korona Kielce
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Tylko Widzew RTS. Czerwona armia ta to KIBICE WIDZEWA
Mam karnet na cały sezon, jaka jest opcja zamiany miejsca?
Sezon się skończy to na nowy kupisz gdzie indziej. Jedyna opcja