Widzewskie aukcje na WOŚP zakończone
24 stycznia 2019, 19:02 | Autor: Kamil
Zakończyły się już wszystkie widzewskie aukcje, zysk z których przeznaczony zostanie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Łącznie, udało się dzięki nim uzbierać kwotę 5566,99 zł. Najwięcej kosztował fotel prezesa!
W pierwszej turze odbyły się cztery licytacje, z których najdrożej sprzedano obejrzenie jednego ze spotkań Widzewa w loży Murapolu. Zwycięzca za tę przyjemność zapłacić musiał 1222 zł. Nieco mniej, bo 1 159,99 zł wyniosła koszulka z autografami zawodników łódzkiego klubu. W aukcji wzięło udział aż trzynaście osób! Z kolei mecz w strefie VIP kosztował 900 zł, a książka „Wielki Widzew” 100 zł.
Na deser pozostał symboliczny fotel prezesa łodzian. Licytacja zakończyła się dziś na pułapie 2185 zł. Osoba, która zwyciężyła, będzie mogła przez jeden dzień pełnić rolę sternika Widzewa. Wejdzie do szatni piłkarzy, udzieli wywiadu klubowej telewizji, a przed meczem rozda nagrody na murawie.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
biorąc pod uwagę aktualne plotki dotyczące faworytki do objęcia fotela na stałe, może lepiej żeby zwycięzca licytacji został na dłużej. będzie pewność, że to osoba, której naprawdę zależy na Widzewie.