400 osób wspierało Widzew w Wejherowie

5 marca 2019, 10:18 | Autor:

Pomimo skromnej liczby przyznanych wejściówek, kibice Widzewa w nadkomplecie 340 osób stawili się na wyjeździe w Wejherowie. Nie wchodzili na sektor, jednak kilkudziesięciu widzewiaków zjawiło się na trybunie gospodarzy.

Poniżej prezentujemy relację z wyjazdu, autorstwa „Wiary spod Zegara”:

Na inaugurację rundy wiosennej wybraliśmy się do odległego Wejherowa, miasteczka położonego w okolicach Trójmiasta. Pod stadion docieramy w liczbie 340 osób w przerwie meczu przy wyniku 0-1 dla drużyny Widzewa.

Z początkiem drugiej połowy zza ogrodzenia rozpoczynamy doping, a na boisku sędzia dyktuje karnego dla gospodarzy, którzy doprowadzają do remisu. Szybka kontra piłkarzy Widzewa i znów wychodzimy na prowadzenie! Na boisku 1-2, a miejscowa publika cieszyła się tylko przez minutę ze zdobytej bramki. Wynik utrzymał się do końca spotkania dzięki czemu wracamy na fotel lidera.

Warto dodać, że na trybunie gospodarzy zasiadło ok. 60 widzewiaków, którzy ujawnili się już w pierwszej połowie. Udało się nawet odśpiewać kilka przyśpiewek na dwie strony, ciesząc się z ważnego zwycięstwa.