Komplet kibiców Śląska przyjedzie do Łodzi
20 września 2019, 10:23 | Autor: Kamil
Już za cztery dni Widzew zmierzy się na własnym boisku ze Śląskiem Wrocław. Tak jak można się było spodziewać, mecz wzbudził bardzo duże zainteresowanie kibiców gości, którzy stawią się w „Sercu Łodzi” w komplecie!
We Wrocławiu już od dłuższego czasu mobilizowali się na przyjazd na al. Piłsudskiego. Zapisy na listę wyjazdową rozpoczęły się w minioną niedzielę i bardzo szybko dobiegły końca. Swoich nabywców znalazło 908 przeznaczonych dla gości biletów, a więc w „klatce” zameldować powinien się komplet widzów!
Przyjazd Śląska nie będzie jednym ciekawym kibicowsko wydarzeniem w Łodzi w najbliższych tygodniach. 19 października na Widzewie zamelduje się bowiem GKS Katowice. Fani klubu z ul. Bukowej już od dawna deklarują, że wykorzystają całą pulę wejściówek na sektor gości. Czy tak się faktycznie stanie, przekonamy się za niecały miesiąc.
Foto: slasknet.com







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Miło by było Śląsk wyje… z Pucharu Polski.
Widzewek & Wisełka
Pozdrowienia dla Wisełki ich najbardziej zabolą.
TYLKO RTS!
Łódzki Widzew & Wisełka hej ! hej !
pozdrowienia dla Braci z Widzewa !!!
RTS jazda z malinowymi nosami !
RTS jazda z malinowymi nosami !
jest gdzieś licznik biletów kupionych przez nas na mecz w PP?
Stan na piątek, 14:10 – 8527 sprzedanych
Licznik pokazuje również 900 gości w klatce.
Na Widzew.com jest liczba sprzedanych biletow
Wkońcu jakiś poważny przeciwnik… Jazda z nimi! RTS RTS!!
Ferdas,Cycu,Mariolka,Marian P,Boczek Arnold to już mają 5 osób Podobno Badura ma im z ekipą poprowadzić doping
a to nie prezes Kozłowski ma doping poprowadzić?
Badura mówi do kibiców Sląska jedziemy z dopingiem Czekajta jeszcze jakieś piwo podejme Widzewskie ale trudno – Ale Będzie 40 groszy,, I za chwilę-Cała Polska w cieniu Ślomska