Na Widzewie pojawi się też reprezentacja kobiet
20 września 2019, 13:47 | Autor: Kamil
15 października na Widzewie rozegrany zostanie mecz młodzieżówek Polski i Serbii. Zanim to się jednak stanie, przy al. Piłsudskiego pojawi się też reprezentacja kobiet do lat 19, która zmierzy się ze swoimi rówieśniczkami ze Szkocji.
Spotkanie to będzie zwieńczeniem turnieju eliminacyjnego Mistrzostw Europy do lat 19, w którym, oprócz Polek i Szkotek, wezmą też udział zawodniczki z Bułgarii i Chorwacji. Pierwsze dwie kolejki odbędą się w Bełchatowie i Sieradzu, a ostatnia równolegle w „Sercu Łodzi” i przy al. Unii.
Mecz odbędzie się we wtorek, 8 października, o godzinie 15:00. Organizatorzy zdecydowali, że wstęp na niego będzie darmowy. Przed wejściem na trybuny wszyscy chętni będą musieli jedynie pobrać bezpłatny bilet.
Foto: Łączy nas Piłka







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Jak wypali drużyna Widzewa w AMP futbolu to kolejnym krokiem powinna być drużyna żeńska w piłce noznej. W koncu to wiodący nasz sport.
Nawet myślę, że przed Ampem można było już się o kobiecą piłkę zatroszczyć, wszystko żeby budować markę. ( z drugiej strony marka jest od dawna zespół jest potrzebny)
Swego czasu tak w 2012 do 2013 moze 14 byla druzyna damska pod szyldem akademia futbolu i dziewczyny graly z naszym pieknym herbem na piersi treningi mialy na dabrowie na deotymy a mecze rozgrywaly na chksie wiem bo zona grala i nawet nasze oswiadczyny byly na murawie sedzia przerwal mecz a ja wszedlem na boisko :)ale Widzew zaczal robic robic problemy i wszystko sie posypalo czesc poszla do zgoerza czesc do kolejarza ktos do smsu… A naprawde w Polsce robi sie to popularne i napewno w nie jednym roczniku bysmy mieli druzyne