Kolejni widzewiacy w kadrze województwa
23 września 2019, 11:55 | Autor: Kamil
Siedemdziesiąt bramek strzelonych i jedna stracona – tak wygląda bilans zespołu Widzewa 2008 po pierwszych czterech meczach sezonu. Dobra postawa młodych piłkarzy nie umknęła uwadze w Łódzkim Związku Piłki Nożnej.
W poprzedni weekend w Chorzowie odbył się Turniej o Puchar Gerarda Cieślika. Reprezentacja województwa łódzkiego doszła w nim do 1/8 finału, a jej barw broniło czterech widzewiaków: Alan Domański, Michał Jędraszczyk, Miłosz Tomaszewski oraz Maksymilian Sypniewski.
Na jutro zaplanowana została z kolei konsultacja szkoleniowa kadry ŁZPN U-12. Jak informuje oficjalna strona związku, ma się na niej stawić aż dziewięciu piłkarzy Widzewa! Oprócz powołanych wcześniej Domańskiego, Jędraszczyka i Tomaszewskiego, tym razem wyróżniono również Jana Dominiaka, Dawida Jugę, Marcela Lewandowskiego, Tymona Makowskiego, Maksymiliana Pruskiego oraz Kacpra Sawkę.
Przypomnijmy, że podopieczni Michała Czaplarskiego i Dariusza Nawrockiego, który dopiero od tego sezonu zostali włączeni w szeregi Akademii Widzewa, świetnie rozpoczęli rozgrywki ligowe. W żadnym z pierwszych czterech meczów nie dali przeciwnikom najmniejszych szans i z bilansem bramkowym 70:1 zajmują w tabeli pierwsze miejsce.
Foto: widzew.com







Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze
Radomiak Radom
Wisła Kraków
Wisła Płock
Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa
Motor Lublin
Widzew Łódź
Cracovia
Lech Poznań
GKS Katowice
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Wieczysta Kraków
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice 
Jagiellonia II Białystok
KS CK Troszyn
KTS Weszło Warszawa
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz
Polonia Lidzbark Warm.
Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz
Widzew II Łódź
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Ząbkovia Ząbki
Gratulacje młodzież!!Oby tak dalej a będzie z Was pociecha.
Za parę lat w pierwszej drużynie w Extraklasie!