280 fanatyków Widzewa we Wronkach

22 września 2019, 18:21 | Autor:

Za kibicami Widzewa kolejny wyjazd. W sektorze gości na stadionie we Wronkach stawiło się ostatecznie 280 fanów z Łodzi, a wyprawa do tego podpoznańskiego miasta dostarczyła wszystkim wielu emocji.

Poniżej prezentujemy relację z wyjazdu, autorstwa „Wiary spod Zegara”:

280 fanatyków Widzewa stawia się wczoraj we Wronkach, na meczu z drugą drużyną Amiki. Podróż głównej grupy przebiega spokojnie i bez zakłóceń. Na sektor wchodzimy wszyscy, mimo tego ile otrzymaliśmy od organizatora meczu biletów (90).

Pod koniec pierwszej połowy, kiedy wszyscy pojawili się na sektorze zaznaczamy po raz pierwszy swoją obecność. Kilka mocnych pierdolnięć o tym, że 'jesteśmy zawsze tam’ oraz kto naszym wrogiem rozeszło się echem chyba po całej mieścinie gadów.

W drugiej połowie w sektorze pojawia się i kończy swój żywot jedna ze zdobycznych szmat kurew z krainy kwitnącej bulwy. Łatwo przyszło, łatwo poszło i po chwili na płot wjeżdża lepsza wersja spalonej fany.

Widzewek wygrywa 1:2. Po meczu grajki podchodzą pod nasz sektor i przybijamy z nimi piony. Powrót bez przygód. Z nami tego dnia 20 fanów KKS Kalisz z flagą oraz 8 wariatów z Chorzowskiego Ruchu, którym dziękujemy za wsparcie!

Nikt nas nie lubi – nas to nie obchodzi!
To hasło chyba do nas bardziej pasuje.
Do zobaczenia na Śląsku – robimy ogień!

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x