Koszykarki dostaną wsparcie zza oceanu!
27 listopada 2019, 18:24 | Autor: Kamil
Tylko jedno zwycięstwo odniosły w ośmiu pierwszych meczach koszykarki Widzewa. Choć podopieczne Wojciecha Szawarskiego dzielnie walczyły z przeciwniczkami, zdecydowanie brakowało im dodatkowej zawodniczki. Teraz w końcu taką otrzymają!
Jak poinformował „Dziennik Łódzki”, już wkrótce do zespołu z Łodzi koszykarka ze Stanów Zjednoczonych! Klub na razie nie chce zdradzać jej personaliów, WTM udało się jednak ustalić, że ma ona za sobą udaną karierę akademicką, a później była sprawdzana w jednej z drużyn WNBA. Na „papierze” wygląda więc na bardzo solidne wzmocnienie!
Zawodniczka jest już w Polsce i wkrótce powinna podpisać kontakt z Widzewem. Wiele wskazuje na to, że do dyspozycji trenera Szawarskiego może być już w sobotę, podczas wyjazdowego meczu z Politechniką Gdańską. Miejmy nadzieję, że debiut będzie udany, a Amerykanka poprowadzi swoje nowe koleżanki do drugiej wygranej w lidze!







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Super wiadomość.
Lepiej późno niż wcale.
Powodzenia w drużynie i samych zwycięstw w lidze.
Przesadzam?
No i co z tego?
Ave Widzew !!!