Akcja „Widzew dla Dzieciaków” wciąż trwa!

27 listopada 2019, 20:11 | Autor:

Podczas dwóch ostatnich domowych meczów Widzewa przeprowadzona została akcja „Widzew dla Dzieciaków”. Wiemy już, że inicjatywa okazała się sukcesem, ale w najbliższych dniach wciąż można wziąć w niej udział!

Do znajdującego się przy al. Piłsudskiego pubu „W Sercu Łodzi” nadal przynosić można produkty pierwszej potrzeby: żywność o długich terminach ważności (m.in. słodycze), chemię gospodarczą (w tym środki czystości) czy zabawki. Zbiórka w tym miejscu trwać będzie jeszcze przez kilka dni, do końca listopada.

Nadal można wpłacać także pieniądze. Podczas spotkania z Bytovią obecnym pod stadionem i na trybunach wolontariuszom udało się zebrać ponad 16 tysięcy złotych! Zachęcamy, by dołożyć do tego swoją cegiełkę i wziąć udział w zbiórce internetowej, która dostępna jest TUTAJ!

„Widzew dla Dzieciaków” to kontynuacja zorganizowanej rok temu akcji. Jej organizatorami są „Wiara spod Zegara”, a także widzewskie fan cluby, w tym FC KoluszkiFC Tomaszów Mazowiecki i FC Skierniewice. Wszystkie zebrane produkty i pieniądze przekazane zostaną podopiecznym domów dziecka, domów samotnej matki i placówek społeczno-wychowawczych.

W zeszłym roku pomoc dotarła do prawie 500 dzieci. Mamy nadzieję, że teraz ta liczba będzie jeszcze większa!

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress