Dziś decyzja w sprawie Zielińskiego

28 listopada 2019, 13:52 | Autor:

Od wtorku z drużyną Widzewa trenuje nowy zawodnik. Lucjan Zieliński pojawił się na testach i dziś bierze udział w kolejnej jednostce treningowej. Jak zdradził Marcin Kaczmarek, po niej piłkarz dowie się, jakie są wobec niego plany.

Pojawienie się nowego gracza na testach, jeszcze w trakcie okresu ligowego, nie jest standardową procedurą. Zazwyczaj sprawdziany kandydatów do gry w łódzkim klubie odbywają się w trakcie zimowych lub letnich przygotowań. Sztab szkoleniowy zgodził się jednak na przyjazd Zielińskiego. „Jest na krótkich testach, przyglądamy mu się. Oczywiście oczekiwania wobec zawodników, których chcemy mieć w zespole, są bardzo wysokie i nie będziemy pochopnie podejmować decyzji co do ich zatrudnienia” – wyjaśniał sprawę Kaczmarek.

Zieliński to piłkarz, mogący występować zarówno w na prawej obronie, jak i na boku pomocy. Póki co nie udało mu się wypłynąć na szerokie wody. W rundzie wiosennej poprzedniego sezonu był zawodnikiem II-ligowego wówczas Ruchu Chorzów, ale nie pomógł zespołowi uniknąć degradacji. Obecny sezon 21-latek rozgrywa w barwach IV-ligowego Moto Jelcz Oława.

Jak długo Lucjan Zieliński będzie przebywał w gronie widzewiaków? Być może dziś jest jego ostatni dzień, choć na ten temat na razie oficjalnie niczego nie wiemy. „Lucjan jest jeszcze z nami, będzie dziś trenował z zespołem. Po zajęciach przekażę decyzję odnośnie jego losów w Widzewie bezpośrednio jemu” – powiedział trener Widzewa.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress