Wkrótce kolejna edycja PGE Widzew Cup
11 grudnia 2019, 16:28 | Autor: Kamil
Sporym sukcesem okazał się zorganizowany jesienią zeszłego roku turniej PGE Widzew Cup. Nic dziwnego zatem, że już wkrótce doczekamy się powtórki, tym razem jednak w halowej scenerii – czytamy na widzew.com.
W zawodach, które odbędą się w hali Chojeńskiego Klubu Sportowego, weźmie udział sześć drużyn, złożonych z zawodników rocznika 2010. W roli gospodarza turnieju wystąpią młodzi widzewiacy, a rywalizować będą z Cuiavią Inowrocław, Deltą Słupno, GKS Bełchatów, APN Olimpem Ciechanów oraz Starem Starachowice.
Widzew będzie bronił tytułu mistrzowskiego, wywalczonego w zeszłym roku przez graczy z rocznika 2007. Wtedy w finale, który miał miejsce na głównej płycie stadionu przy al. Piłsudskiego, podopieczni Dariusza Nawrockiego pokonali Siarkę Tarnobrzeg. Spotkanie to rozegrano zresztą tuż przed ligową potyczką obu drużyn.
Początek zmagań w sobotę, 21 grudnia, o godzinie 9:45. Zakończenie imprezy planowane jest na 16:30.





Górnik Zabrze
Wisła Płock
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Lech Poznań
Korona Kielce
Raków Częstochowa
Radomiak Radom
Zagłębie Lubin
Legia Warszawa
Widzew Łódź
GKS Katowice
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice 
Legia II Warszawa
Ząbkovia Ząbki
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
KS CK Troszyn
GKS Bełchatów
Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec
KS Wasilków
Mławianka Mława
Znicz Biała Piska
Ciekawe czy to właśnie nie PGE będzie naszym głównym sponsorem
Oby wkrótce po awansie tak się stało.Fajnie by było. Porządna wielka firma.
Ciekawe kto będzie reprezentował barwy naszego klubu, skoro w akademi nie ma rocznika 2010, a kluby partnerskie mające właśnie ten rocznik nie zostały zaproszone.