Piłkarze Widzewa i Legii pomogą małej Mai!
24 listopada 2020, 10:34 | Autor: Kamil
Kilkukrotnie pisaliśmy na naszych łamach o akcji pomocy małej Mai Kwiatkowskiej, cierpiącej na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Teraz włączą się w nią piłkarze Widzewa Łódź i Legii Warszawa, którzy jutro rozegrają mecz 1/16 finału Pucharu Polski.
Jak czytamy na łamach oficjalnej witryny klubowej, zawodnicy obu drużyn wyjdą na rozgrzewkę przed środowym starciem w „Sercu Łodzi” w jednakowych koszulkach z hasłem #BeMajaTeam. Co więcej, pojedyncze egzemplarze trykotów z podpisami zawodników zostaną przekazane na licytację, aby zebrać kolejne pieniądze na rzecz dziewczynki!
Przypomnijmy, że Maja ma kilka miesięcy i cierpi na SMA. To choroba, która wyniszcza mięśnie, wprowadza małe dzieci w bezruch, a później odbiera im oddech, bez którego nie mogą już żyć. Jedyną nadzieją dla dziewczynki jest oficjalnie zatwierdzona w Stanach Zjednoczonych terapia genowa. Nadal brakuje na nią jednak środków.
Na ten moment zebrano nieco ponad cztery i pół miliona złotych, ale potrzeby są dwukrotnie więcej, a czasu jest coraz mniej. Dlatego zachęcamy wszystkich do wpłat, których dokonywać można TUTAJ. Warto również wziąć udział w dedykowanych licytacjach W TYM MIEJSCU!







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Jagiellonia II Białystok
KS CK Troszyn
KTS Weszło Warszawa
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz
Polonia Lidzbark Warm.
Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz
Widzew II Łódź
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Ząbkovia Ząbki
Brawo za inicjatywę
#BeMajaTeam
#RazemTworzymySiłę
Pięknie, naprawdę szacun!!!!
Cały Widzew zawsze Razem!!!
Maja, aniołku trzymamy kciuki!!!
Będzie dobrze!
Brawo! Mały gest w Wielkiej Sprawie!