Spotkanie z władzami klubu.
20 czerwca 2010, 22:24 | Autor: RyanW czwartek odbyło się spotkanie przedstawicieli Stowarzyszenia „Fanatycy Widzewa” oraz Stowarzyszenia „Tylko Widzew” m.in. z przedstawicielem zarządu KS Widzew Łódź S.A. Uzyskaliśmy zapewnienia zmiany sposobu wzajemnej współpracy, po to aby usprawnić przepływ informacji pomiędzy Stowarzyszeniem a decyzyjnymi osobami w klubie. Wysłuchano wielu naszych uwag i wątpliwości co do organizacji niektórych przedsięwzięć w przeszłości. Cieszą nas pewne decyzje personalne poczynione wewnątrz struktur klubowych, które prowadzić mają do lepszej organizacji planowanych imprez i wydarzeń. Obie strony zgodnie podkreśliły, iż należy wspólnie działać na rzecz Widzewa i zadeklarowały dalszą chęć współpracy na nowych i jasno określonych zasadach.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska