Wyjazd do Bytomia
15 września 2010, 14:56 | Autor: Ryan
Mecz z Polonią Bytom rozegrany zostanie w piątek 1. października o godzinie 17:45.
Zbiórka kibiców Widzewa zostanie zorganizowana w Chorzowie. Z dworca Chorzów Batory pojedziemy pociągiem do Bytomia. W związku ze zmianą terminu meczu na piątek nie wiadomo jeszcze czy będzie to pociąg specjalny czy pojedziemy rejsówką.
Cena pakietu wyjazdowego zostanie ustalona jak poznamy cenę biletu na mecz oraz koszta pociągu. Nie będzie możliwości kupienia samego biletu na mecz.
Z nadwyżki pieniędzy z tego wyjazdu Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa zamierza spłacić karę która została nałożona na nas przez „PKP PR” za zniszczenia i opóźnienia pociągu którym podróżowaliśmy na mecz Pucharu Polski w Bydgoszczy.
W dniu dzisiejszym doszło do spotkania przedstawicieli Stowarzyszenia z kierownictwem „PKP Przewozy Regionalne” na którym ustalono, że karę zapłacimy przy rozliczaniu się za wyjazd do Bytomia.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska