Pięć treningów przed Górnikiem
23 sierpnia 2021, 17:42 | Autor: Kamil
Po bardzo wymagającym poprzednim tygodniu, bieżący będzie dla piłkarzy Widzewa Łódź o wiele mniej intensywny. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia mają w planach pięć jednostek treningowych, których zwieńczeniem będzie sobotnie starcie z Górnikiem Polkowice.
Aby zregenerować się po trudach trzymeczowego maratonu, niedziela i poniedziałek były dla widzewiaków wolne. Do pracy wrócą jutro, a tego dnia czekają ich podwójne zajęcia na Łodziance – czytamy na łamach widzew.com. W środę i czwartek zespół ćwiczyć będzie w tym samym miejscu po jednym razie, z kolei w piątek przeniesie się na płytę „Serca Łodzi”.
Od wtorku w treningach na pełnym obciążeniu ma uczestniczyć Dominik Kun, który doszedł już do zdrowia po doznanym w zeszłym tygodniu urazie. Pod znakiem zapytania stoi za to obecność dwóch innych kontuzjowanych, Abdula Aziza Tetteha oraz Pawła Zielińskiego, gdyż obaj oczekują na wyniki szczegółowych badań. Mamy je poznać najpóźniej jutro.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Odra Opole wygrała z Chrobrym i jest na 4 miejscu 9 ptk.Tam w Opolu łatwo nie bedzie
Łatwo nigdzie nie będzie. Zespół jest ciągle w budowie, a do tego brak solidnych napastników.
Nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale my wierzymy.
Widzew Forever
Kiedyś napastnicy byli wizytówką Widzewa…
Trzy dni czekamy na wyniki badań?? Troche nie poważne
Na wizytę u specjalisty w prl pis bis możesz i ze trzy lata poczekać.
Coś wiadomo kiedy Przemek Kita wróci?, jeszcze jest szansa na jakiegoś napastnik?, jakieś info?
Ja nic do niego nie mam,ale chyba nie ma co już na niego liczyć.
Kakaes Kalisz.