Raport wypożyczonych: Grało czterech widzewiaków

24 sierpnia 2021, 10:58 | Autor:

Za nami kolejny weekend, podczas którego na boisku prezentowali się piłkarze wypożyczeni z Widzewa Łódź do innych klubów. Na murawie znów zameldowało się czterech zawodników, jednak tylko Kamil Piskorski zaliczył komplet minut. A co słychać u pozostałych?

Drugi raz w tym sezonie z ławki rezerwowych podniósł się Robert Prochownik, który wszedł na boisko na niespełna kwadrans starcia Sandecji Nowy Sącz z GKS Tychy. Nie pomógł on jednak swoim kolegom, bo ci przegrali z GKS Tychy 1:2. Nadal do zdrowia nie wrócił za to Marcel Pięczek i jedynie z trybun mógł oglądać kolejną porażkę Puszczy Niepołomice.

Tym razem poza pierwszym składem ŁKS Łagów zaczął Jakub Mamełka. Obrońca pojawił się na murawie dopiero na dwie minuty przed końcem przegranego meczu z Unią Tarnów. Większą szansę otrzymał Kamil Owczarczyk, którego Stal Głowno podzieliła się punktami z Borutą Zgierz. Pomocnik czwartoligowego zespołu grał przez trzydzieści sześć minut.

Pełny występ zanotował jedynie Piskorski. Widzewiak ponownie wybiegł w podstawowej jedenastce Sparty Brodnica i ani na chwilę nie oddał miejsca na placu. To był dla niego udany weekend, bo jego zespół odniósł zwycięstwo nad Włocłavią Włocławek.

Raport wypożyczonych (20-22 sierpnia):