Podbeskidzie – Widzew (foto)
14 listopada 2021, 08:30 | Autor: WojtekZapraszamy do oglądania galerii zdjęciowej z sobotniego meczu pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała a Widzewem Łódź. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia zaprezentowali się bardzo słabo i po czterech bramkach straconych w drugiej połowie przegrali aż 0:4.
Autor: Wojtek
Kliknij, aby przejść do galerii







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Chciałbym po swojemu podsumować zakończona rundę jesienną.
Na plus:
Średnia punktów-2.0
Próba wypracowania stylu.
Miejsce na koniec rundy na pozycji dającej bezpośredni awans.
Karasek ( zdecydowanie za mało gra)
Na minus:
Niemożność wyjścia z kryzysu od 6!! spotkań.
Bilans ostatnich 5 gorszy lub taki sam ma tylko Sosnowiec,Polkowice, Niepołomice.
Ilość kontuzji, niby drobnych lecz ciągnących się w nieskończoność.
Jakość rezerwowych- Tetteh,Mucha, Dejewski, Villaneuva???,niestety Grudniewski. TOMCZYK.
NIESTETY BRAK PRZEJRZYSTEJ POLITYKI INFORMACYJNEJ KLUBU W SPRAWACH BIEŻĄCYCH, Co wyszło w z treningiem na boisku Rekordu BB ??? Woda w ustach. A to tylko ostatni przykład.
Zdjecia szacun ! Super ujecia ! Fotki Michalskiego i Kuna mega! Pomijam wynik meczu ale Pan fotograf spisal sie na „5”
Zamknięte treningi, brak informacji o sytuacji kontuzjowanych, żeby się rywal nic nie wiedział… No i jaki efekt? Ano żaden, na meczu klapa, jakiej dawno nie było…