Mikołajki 2011 w Sochaczewie
5 grudnia 2011, 18:17 | Autor: RyanDziś w jednej z sochaczewskich podstawówek zorganizowaliśmy spotkanie z piłkarzami (ostatecznie przyjechali Zwoliński i Wolański oraz C.Świątczak), połączone z Widzewskimi Mikołajkami. Na spotkaniu ok. 150 dzieci, które żywiołowo powitały piłkarzy:
http://www.youtube.com/watch?v=SW-rj2NE4Y4
Jak to bywa na takich spotkaniach piłkarze opowiadali o sobie, pokazywali sztuczki z piłką, dzieciaki zadawały dużo pytań (jako pierwsze oczywiście „czemu przegraliście z legią?”).
Następnie rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, który wcześniej został przeprowadzony w szkole. Ogólnie wpłynęło ponad 50 prac związanych z Widzewem, dla zwycięzców liczne nagrody.
Nie mogło zabraknąć konkursu sprawnościowego, w którym wystartowali też nauczyciele oraz konkursu wiedzy o Widzewie i kibicach. Dzieci wykazały się sporą wiedzą, zarówno nt. kibiców jak i historii klubu.
Podczas spotkania Widzewski Mikołaj rozdawał wszystkim dzieciom gadżety (długopisy,smycze, ołówki, vlepy, koszulki, szaliki, piórniki itp.). Żaden młody fan nie wyszedł z pustymi rękami.
Miłym zaskoczniem było spontaniczne intonowanie przyśpiewek przez dzieci, zwłaszcza piosenka „Miałem 10 lat..”
Cieszy nas, że pani dyrektor wyraziła nadzieję dalszej współpracy. Zarówno ona, jak i zaagnażowani w akcję nauczyciele otrzymali upominki.
Budujące było widzieć tyle nakręconych na Widzew dzieciaków :)
Wielkie dzięki dla:
Stowarzyszenia Fanatycy Widzewa
OSK Tylko Widzew
Figla
Maćka
http://i39.tinypic.com/biqu4k.jpg
Sochaczew Bastionem Widzewa !!!







Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin
Cracovia
Raków Częstochowa
Lech Poznań
Radomiak Radom
Korona Kielce
GKS Katowice
Lechia Gdańsk
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska