Młodzi widzewiacy powołani do kadry ŁZPN
24 marca 2022, 11:44 | Autor: Kamil
We wtorek w Brześciu Kujawskim rozegrany zostanie towarzyski dwumecz między kadrami Kujawsko-Pomorskiego oraz Łódzkiego Związku Piłki Nożnej z roczników 2008 i 2009. Powołania do reprezentacji otrzymało dziewięciu piłkarzy Akademii Widzewa.
Aż ośmiu młodych graczy czerwono-biało-czerwonych zostało wyróżnionych przez prowadzący starszą drużynę duet trenerski Marek Przybył – Kornel Błażejewski. Zaproszenia trafiły na ręce Igora Czapli, Jana Juśkiewicza, Marcela Lewandowskiego, Konrada Przywary, Franciszka Sianosa, Filipa Stępnia, Jakuba Tomasika oraz Marcela Winciorka.
Z rówieśnikami z województwa kujawsko-pomorskiego rywalizować będzie też młodsza kadra, którą trenuje duet Robert Sierant – Marcin Pierwoła. Do niej zaproszony został zaś jeden widzewiak, Adrian Waliszek. Wszyscy powołani gracze mają się stawić w najbliższy wtorek o godzinie 10:15 na parkingu przed Atlas Areną, skąd później wyruszą w podróż.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska