Szkolny turniej piłkarski w Zelowie
14 czerwca 2012, 21:16 | Autor: Ryan
W dniu dzisiejszym odbył sie 20-ty turniej piłki nożnej szkół podstawowych gminy Zelów-organizatorem byla szkola podstawowa w Kociszewie.Przy tej wlasnie szkole działa UKS „Zibi”
I tu postanowiliśmy sprawić im niespodziankę-przy pomocy pracownikow Widzewa „zdobyliśmy” koszulkę widzewską z dedykacją od Zbigniewa Bońka.
Jako Fc Zelow przekazaliśmy dzieciakom zarowno tym grajacym jak i wszystkim obecnym na turnieju kilkaset rożnych gadzetow-plakaty,kalendarze,piłki,smyczki,dlugopisy,szaliki,kubki,wlepki,kapelusze,flagi oraz kolorowanki dla dzieciaków z „0”
Turniej wygrała szkoła postawowa nr.4 z Zelowa
Podziękowania za pomoc dla-RTS Widzew Łódź, OSK „Tylko Widzew”, Rady FC Widzewa











Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska