Podwójne zajęcia za widzewiakami
21 czerwca 2022, 19:00 | Autor: Kamil
Kolejny dzień przygotowań do rozpoczęcia nowego sezonu mają za sobą piłkarze Widzewa Łódź. We wtorek podopieczni Janusza Niedźwiedzia pracowali dwukrotnie – najpierw rano, a później po południu, za każdym razem w ośrodku przy ul. Małachowskiego.
Oba dzisiejsze treningi miały charakter piłkarski – zespół szlifował schematy taktyczne, przede wszystkim związane z rozegraniem piłki od bramki, ale też bazujące na wykończeniu akcji. Tak jak szkoleniowiec ma w swoim zwyczaju, często przerywał on próby zawodników i pokazywał, jak mają wykonywać konkretne zadania. Co ciekawe, po zakończeniu drugiej jednostki, trener długo rozmawiał z Juljanem Shehu i dokładnie tłumaczył mu, czego od niego wymaga.
Czerwono-biało-czerwoni pracowali dzisiaj w niepełnym składzie – po południu na Łodziance brakowało Bartosza Guzdka i Kristoffera Normanna Hansena. Czym była spowodowana ich nieobecność, nie wiemy. Pozostali gracze ćwiczyli w pełnym wymiarze – wraz z trenującymi z nią od poniedziałku – młodymi Kacprem Kwiatkowskim oraz Adamem Dębińskim.
W środę w planach są dwie jednostki. Drużyna zacznie dzień przy ul. Małachowskiego, zaś po południu przeniesie się do siłowni. W czwartek zawodnicy realizować będą swoje programy indywidualne, w piątek spotkają się na boisku, a w sobotę zagrają z GKS Tychy.





Górnik Zabrze
Wisła Płock
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Lech Poznań
Korona Kielce
Raków Częstochowa
Radomiak Radom
Zagłębie Lubin
Legia Warszawa
Widzew Łódź
GKS Katowice
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice 
Legia II Warszawa
Ząbkovia Ząbki
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
KS CK Troszyn
GKS Bełchatów
Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec
KS Wasilków
Mławianka Mława
Znicz Biała Piska
bla bla bla cicho sza
Im większa siła w ciele wyzwolona, tym bardziej ta liga będzie rozpierdolona.
Na każdym Twitterze i innym fejsie jest tylko jedno pytanie
Gdzie transfery
No Gdzie???
Nasz dyr Wichniarek czai się gdzieś na odpady z Lecha czy jest możliwość innych nie odpadów???
Bułgar miał być i cisza a tu już połowa tygodnia
Trzy tygodnie do meczu
To jeszcze raz
Gdzie te k… transfery
Nie wiem czy czytałeś jaka jest polityka klubu. Transfery mają nas utrzymać i wzmacniać zepół powoli, a nie zatopić klub po jednym sezonie. Na dolarach nie siedzimy, weź na wstrzymanie i patrzmy wspólnie w którym kierunku to pójdzie, dając kredyt zaufania sternikom.
A zgrywanie zespołu, nie ma co czekać, gdzie te wzmocnienia. Co znowu Pawłowski w ataku
Tak jest trzeba cisnąć dział sportowy. Nie rozumiem dlaczego jeszcze nie ma napastnika? Bo nie ma kasy? 8500 sprzedanych karnetów to już jakiejś pieniądze w budżecie są. Tym bardziej że kibice dobrowolnie mogli wpłacać dodatkową kwotę na działalność klubu. Sam wpłaciłem dodatkowe 300 zł a na pewno znajdzie się więcej osób które wpłaciło również oprócz podstawowej kwoty za transfery kwotę dodatkową. Więc do cholery spożytkujcie ją na transfery. Napastnik pilnie potrzebny a najlepiej to dwóch. Jach już na 100 % dogadany z Zagłębiem. Prezes mógłby zakulisowo powiedzieć ile chciał miesięcznej pensji były piłkarz Crystal Palace? W ogóle Zagłębie ostro działa… Czytaj więcej »
W takim tonie to do grabarza na galerze…
Podbijam.
No gdzie te k… transfery.
No gdzie ci napastnicy.
Czy my chcemy pobić rekordy bazarowych z ich ostatniego sławnego występu w Ekl?
…szkoda tylko, ze nie z KOLEJNYMI NOWYMI zawodnikami. To naprawde przestaje być smieszne i robi się wkurw u wszystkich jak widać. Tak słabego.okienka nie było już dawno. A my k…. awansowalismy do ex , z większym budżetem itp…Obiecanki cacanki…tak się zastanawiam kiedy ci nowi jeśli dotrą, zgraja się z drużyną i poznają ten styl gry, schematy itp . Możemy sobie z tego drwic , ale na to naprawde potrzeba czasu , skoro drużyna uczy się ich cały sezon, to jak nowi mają zaskoczyć od razu. To sa takze stale fragmenty gry. Przecież my będziemy grali w powazniejsza piłkę w Ex… Czytaj więcej »