Prezes Dróżdż zostaje w Widzewie

21 czerwca 2022, 12:50 | Autor:

Dokładnie rok temu, czyli 21 czerwca 2021 roku, nowym prezesem Widzewa Łódź ogłoszony został Mateusz Dróżdż. Wiemy już, że aktualny sternik czerwono-biało-czerwonych cały czas będzie sprawował tę funkcję – o czym samemu poinformował dziś na Twitterze.

W ostatnich tygodniach pojawiały się pewne wątpliwości, czy szef czterokrotnego mistrza kraju pozostanie na swoim stanowisku. O ile sama jego praca oceniana była przez większość dobrze, kamyczkiem do ogródka były jednak relacje z zewnątrz, między innymi z łódzkim magistratem. Finalną decyzję miała podjąć na początku czerwca Rada Nadzorcza, której przewodniczącym jest Tomasz Stamirowski, ale jej pierwsze posiedzenie zostało przełożone na inny termin.

Teraz już wiemy, że właściciel Widzewa postanowił nie dokonywać żadnych zmian i dać tym samym obecnemu prezesowi kredyt zaufania. „Dogadaliśmy się” – napisał na Twitterze sam Dróżdż, który pozostanie prezesem łodzian w Ekstraklasie. „Widzew musi być lepszy i dążyć do ciągłego rozwoju oraz profesjonalizacji. To nasz cel na kolejny rok” – zapewnił.

Subskrybuj
Powiadom o
68 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
68
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x