Kwiatkowski i Dębiński na treningu pierwszej drużyny

20 czerwca 2022, 18:40 | Autor:

W poniedziałkowe popołudnie piłkarze Widzewa Łódź rozpoczęli kolejny tydzień przygotowań do nowego sezonu. W zajęciach w ośrodku na Łodziance wzięło udział dwudziestu jeden graczy. Wśród nich były dwie nowe twarze – Kacper Kwiatkowski i Adam Dębiński.

Urodzony w 2004 roku Kwiatkowski to bramkarz, który w poprzednim sezonie występował w zespołach juniorów starszych oraz rezerw. Był również zapraszany na treningi „jedynki”, za to teraz dostał kolejną szansę, żeby zaprezentować swoje umiejętności. Obecność Dębińskiego zapowiadaliśmy już wcześniej. Pomocnik dołączył do drużyny, a od dziś będzie z nią trenował.

Oprócz dwóch młodych piłkarzy, w gronie obecnych nie zaszły żadne zmiany, w porównaniu do ostatniego tygodnia. Z widzewiakami cały czas ćwiczy Konrad Reszka, na decyzję w sprawie którego przyszłości niezmiennie czekamy. Ciągle nie ma z kolei Marka Hanouska – według słów trenera, ostateczną diagnozę na temat zdrowia Czecha mamy poznać w ciągu kilku dni.

Poniedziałkowy trening widzewiaków poświęcony był szczególnie szlifowaniu różnych aspektów taktycznych. We wtorek łodzianie ćwiczyć będą dwukrotnie, rano i po południu. Cały mikrocykl zakończony zostanie zaś w sobotę – spotkaniem kontrolnym z GKS Tychy (godz. 12:00).

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x