Dwaj nowi członkowie sztabu szkoleniowego

20 czerwca 2022, 17:36 | Autor:

Zgodnie z przedsezonowymi zapowiedziami, sztab szkoleniowy pierwszej drużyny Widzewa Łódź powiększył się o dwie nowe osoby. Jak poinformowała dzisiaj oficjalna witryna klubowa widzew.com, dołączyli do niego Krzysztof Mordak oraz Kacper Pipczyński.

Mordak będzie pełnił w pierwszym zespole rolę analityka. Przeniesie się do niego z Akademii Widzewa, w której w poprzednim sezonie był koordynatorem działu analiz oraz asystentem Jakuba Grzeszczakowskiego w ekipie juniorów starszych. W przeszłości opiekował się też innymi rocznikami. Nowy analityk czerwono-biało-czerwonych posiada licencję UEFA A.

Pipczyński obejmie z kolei stanowisko kitmana, człowieka odpowiadającego za bezpośrednie wsparcie piłkarzy. 23-latek to rzecz jasna były gracz pierwszej drużyny łódzkiego klubu, który występował w niej po reaktywacji – doczekał się nawet debiutu, chociaż tylko w okręgowym Pucharze Polski. Teraz skończył swoją karierę piłkarską i zwiąże się z RTS w innej roli.

Jednocześnie, ze sztabem medycznym żegna się Tomasz Ambroziak. W najbliższych dniach klub poinformuje o kolejnych roszadach w zespole widzewskich fizjoterapeutów.

Foto: widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
29
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x