Chwałowski i Tlaga zostają w Widzewie

20 czerwca 2022, 14:52 | Autor:

Następni dwaj piłkarze rezerw Widzewa Łódź zostaną w klubie na najbliższy sezon. Mowa o Danielu Chwałowskim oraz Kamilu Tladze, których umowy przedłużyły się automatycznie, na bazie zapisu o minimalnej liczbie rozegranych minut – czytamy na widzew.com.

Chwałowski trafił na al. Piłsudskiego przed startem ostatnich zmagań, z Orkana Buczek. Od razu stał się podstawowym graczem ekipy Patryka Czubaka – dzięki swej dobrej formie, zimą dostrzeżony został przez sztab szkoleniowy pierwszego zespołu, z którym trenował oraz poleciał na zgrupowanie do Turcji. Łącznie, w IV lidze rozegrał dwadzieścia pięć meczów.

Tlaga, który występował w czerwono-biało-czerwonych barwach po reaktywacji klubu, wrócił do Widzewa latem ubiegłego roku, by pomóc młodszym kolegom w adaptacji do seniorskiego futbolu. Był bardzo ważnym ogniwem czwartoligowego zespołu, w której zaliczył dwadzieścia dziewięć spotkań – większość w podstawowym składzie. Zdobył w nich także sześć bramek.

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach, swoje dotychczasowe umowy z Widzewem przedłużyli inni gracze drużyny rezerw: Marcel Buczkowski, Filip Przybułek i Daniel Mąka.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x