Nie ma zgody PZPN na grę w Byczynie! Licencja zawieszona
6 marca 2015, 13:03 | Autor: RyanKibice Widzewa przeżywają dziś niemałe emocje, których nie powstydziłby się sam Alfred Hitchcock. Huśtawka nastrojów w końcu może wyhamować – jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, Komisja ds. Licencji Klubowych nie zatwierdziła, choćby warunkowo, stadionu w Byczynie. Licencja klubu została zawieszona.Jak informowaliśmy, problemem nie były warunki infrastrukturalne, które zostały warunkowo przyjęte, ale brak zgody organów administracyjnych co do gry łodzian na tamtejszym obiekcie. Burmistrz Poddębic, który bardzo chciał gościć widzewiaków, od wczoraj znajdował się pod wielka presją ze strony poddębickiej policji. Mimo nacisków, Piotr Sęczkowski zachował się bardzo w porządku i postanowił wydać klubowi zgodę na organizację imprez masowych. Potwierdzenie to dotarło do PZPN, gdzie obradowano od godz. 11:00. Mecz jednak nie będzie mógł się odbyć, bowiem zdaniem PZPN cała procedura została wykonana zbyt późno, działacze mieli mnóstwo czasu, by odpowiednio przygotować się do przeprowadzki na zastępczy stadion.
Więcej informacji wkrótce.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska