Koniec sezonu dla Widzewa? Cacek w złości opuścił PZPN
6 marca 2015, 13:38 | Autor: RyanDzisiejsza decyzja PZPN może mieć bardzo negatywne konsekwencje dla całego klubu. Obecny na posiedzeniu Komisji ds. Licencji Klubowych Sylwester Cacek przyjął werdykt w bardzo impulsywny sposób. Właściciel klubu stwierdził, że w zaistniałej sytuacji, jego zdaniem dalsze finansowanie klubu jest wykluczone. Cacek opuścił siedzibę Związku jeszcze przed zakończeniem obrad na oczach zaskoczonych członków Komisji.
Jeżeli biznesmen, po tym, jak emocje już opadną, nie zmieni zdania, klub najpewniej zostanie wycofany z rozgrywek. To jednak nie koniec zagrożeń, dziś Widzew miał przecież spłacić kolejną ratę wynikającą z układu z wierzycielami. Jeśli Cacek nie zleci przelewów do końca dnia, klub czeka likwidacja.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska