1400 kibiców Widzewa we Wrocławiu
8 sierpnia 2022, 08:14 | Autor: Kamil
Po raz trzeci w tym sezonie, na wyjazdowym szlaku zameldowali się kibice Widzewa Łódź. W sobotni wieczór pojawili się oni na stadionie we Wrocławiu i, pomimo wcześniejszego zakazu, obejrzeli mecz ze Śląskiem. W sektorze gości zameldowało się łącznie 1400 widzewiaków.
Poniżej prezentujemy krótkie podsumowanie wyjazdu autorstwa grupy Ultras Widzew.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
BRawo Kibice Widzewa!
Mam kod na trybunę C. Jak ktoś zainteresowany to proszę o namiary dla siebie.
Ja bym prosił kod jak można
[email protected] Potrzebuję dla syna.
[email protected] Hubert dla siebie
I co ugryzlismy im kawalek stadionu?
Prośba o kod na 7egłą. Mój mail: [email protected]
Prośba o 2 Kody na Legle. [email protected]
Prośba o kod na legie najlepiei na D lub A. Mój e-mail [email protected]
Mogliby kibice przyłączyć się do apelu o ubraniu na czerwono w piątek z legła, bo ostatnio wielu ubrało się po swojemu olewając prośby.
Czy ktoś ma jeszcze koda na A?
[email protected]